Tor Kristian Johansen

Daglig leder

Telf. 489 90 267
tor.kristian@lisand.no

 Anders Bakken

Arbeidsleder VTA

Telf. 412 40 944
anders@lisand.no

Jan Ove Aslaksen

Arbeidsleder / veileder VTA

Telf. 908 32 335
janove@lisand.no

 Mette Nylen Lien

Kontor- og adm.medarbeider

Telf. 930 31 219
mnl@lisand.no

 Elinn Høyesen

Koordinator/ans. VTA

Telf. 474 54 930
elinn@lisand.no

Maylinn Sandnes

Veileder VTA

Telf. 900 63 168
maylinn@lisand.no

 Vivian Olsen,

Arbeidsleder VTA

Telf. 930 99 608
vivian@lisand.no

Harry Eriksen

Arbeidsleder VTA

Telf. 954 43 034
harry@lisand.no

Tom Tellefsdal Sunde

Avdelingsleder produksjon Tvedestrand

Telf. 936 32 392
tom@lisand.no

Herman Goderstad

Arbeidsleder VTA /arb.parken

Telf. 473 36 739
herman@lisand.no

Mona Cecilie Halvorsen

Teamleder AFT

Telf. 917 65 628
mona@lisand.no

Merete (Meta) Mygind

Veileder/arbeidsleder  Acanthus

Telf. 995 60 866
meta@lisand.no

Rebekka Johannessen

Veileder AFT

Telf. 975 93 711
rebekka@lisand.no

Linn Mari Narvik

Veileder VTA

Telf. 977 84856
linn.mari.narvik@lisand.no

Iren Alvestad

Veileder/arbeidsleder VTA

Telf. 971 91 245
iren.alvestad@lisand.no

Sissel I. Hauge

Fokusveileder AFT

Telf. 936 13 078
sissel@lisand.no

Nils Jørgen Gundersen

Drift 

Telf. 901 15 686
nils.jorgen@lisand.no

Ellen Aschehoug

Veileder VTA

Telf. 97696923
ellen@lisand.no

Tore Myrberg

Avdelingsleder produksjon Risør

Telf. 900 69 111
tore@lisand.no

Nils Kristian Ramskjær

Arbeidsleder VTA

Telf.992 79 138
 nkr@lisand.no

Carina Skare Olsen

Veileder AFT

Telf. 975 33 510
carina.olsen@lisand.no

xx

Arbeidsleder / veileder

Telf. xxx xx xxx
xx@lisand.no

 yy

Arbeidsleder / veileder

Telf. yyy yy yyy
yy@lisand.no

 nn

Arbeidsleder / veileder

Telf. nnn nn nnn
nn@lisand.no