Tor Kristian Johansen

Daglig leder

Telf. 489 90 267
tor.kristian@lisand.no

 Anders Bakken

Arbeidsleder / IKT

Telf. 412 40 944
anders@lisand.no

Jan Ove Aslaksen

Arbeidsleder / veileder VTA

Telf. 908 32 335
janove@lisand.no

 Tonje Kjenner

Leder Kompetansesent. (+ ans. AFT)

Telf. 952 93 590
tonje@lisand.no

 Elinn Høyesen

Teamleder (ans. VTA tiltak)

Telf. 474 54 930
elinn@lisand.no

Maylinn Sandnes

Veileder VTA

Telf. 900 63 168
maylinn@lisand.no

 Vivian Olsen,

Arbeidsleder

Telf. 930 99 608
vivian@lisand.no

Harry Eriksen

Arbeidsleder

Telf. 954 43 034
harry@lisand.no

Gunnar Rudnes

Arbeidsleder

Telf. 466 25 270
gunnar@lisand.no

Herman Goderstad

Arbeidsleder/arb.parken

Telf. 473 36 739
herman@lisand.no

Mona Cecilie Halvorsen

Veileder AFT (ans. oppfølging)

Telf. 917 65 628
mona@lisand.no

Camilla Enerstvedt

Permisjon

Telf. 415 28 805
camilla@lisand.no

Rebekka Johannessen

Veileder AFT

Telf. 975 93 711
rebekka@lisand.no

Linn Mari Narvik

Veileder VTA

Telf. 977 84856

linn.mari.narvik@lisand.no

Gry Anette Stoa

Fokusveileder AFT

Telf. 930 90 662
gry.anette.stoa@lisand.no

Sissel I. Hauge

Fokusveileder AFT

Telf. 936 13 078
sissel@lisand.no

Nils Jørgen Gundersen

Arbeidsleder / Drift 

Telf. 901 15 686
nils.jorgen@lisand.no

Ellen Aschehoug

Veileder VTA

Telf. 97696923
ellen@lisand.no

Tore Myrberg

Avdelingsleder Risør

Telf. 90069 111

tore@lisand.no

Tommy Rasmussen

Produksjonsleder

Telf.472 90 466

 tommy@lisand.no

zz

Arbeidsleder / veileder

Telf. zzz zz zzz
zz@lisand.no

xx

Arbeidsleder / veileder

Telf. xxx xx xxx
xx@lisand.no

 yy

Arbeidsleder / veileder

Telf. yyy yy yyy
yy@lisand.no

 nn

Arbeidsleder / veileder

Telf. nnn nn nnn
nn@lisand.no