Image
Text

Tor Kristian Johansen
Daglig leder
Telf. 489 90 267
tor.kristian@lisand.no

Image
Text

 Anders Bakken
Arbeidsleder / IKT

Telf. 412 40 944
anders@lisand.no

Image
Text

Jan Ove Aslaksen
Arbeidsleder (ans. VTA)
Telf. 908 32 335
janove@lisand.no

Image
Text

 Tonje Kjenner

Leder Kompetansesent.
Telf. 952 93 590
tonje@lisand.no

Image
Text

 Elinn Høyesen
Teamleder (ans. skj.tiltak)
Telf. 986 86 941
elinn@lisand.no

Image
Text

Maylinn Sandnes
Veileder
Telf. 900 63 168
maylinn@lisand.no

Image
Text

 Vivian Olsen,
Arbeidsleder
Telf. 930 99 608
vivian@lisand.no

Image
Text

Harry Eriksen
Arbeidsleder
Telf. 954 43 034
harry@lisand.no

Image
Text

Gunnar Rudnes
Arbeidsleder

Telf. 466 25 270
gunnar@lisand.no

Image
Text

Herman Goderstad
Arbeidsleder/arb.parken

Telf. 473 36 739
herman@lisand.no

Image
Text

Mona Cecilie Halvorsen
Veileder (ans. oppfølging)
Telf. 917 65 628
mona@lisand.no

Image
Text

Camilla Enerstvedt
Teamleder (ans. kom.tiltak)

Telf. 415 28 805
camilla@lisand.no

Image
Text

Rebekka Johannessen
Veileder

Telf. 975 93 711
rebekka@lisand.no

Image
Text

Jannicke Ellingsen
Veileder
Telf.455 05 051

jannicke@lisand.no

Image
Text

Linn Mari Narvik
Veileder
Telf. 97784856
linn.mari.narvik@lisand.no

Image
Text

Vibeke Dehli
Veileder/ ans. sos.medier

Telf. 993 59 296
Vibeke.dehli@lisand.no

Image
Text

Gry Anette Stoa
Fokusveileder - psyk

Telf. 930 90 662
gry.anette.stoa@lisand.no

Image
Text

Ellen Aschehoug
Veileder
Telf. 97696923
ellen@lisand.no

Image
Text

Anne Marie Hveding

Veileder

Telf. 951 42 822


anne.marie@lisand.no


Image
Text

Sissel I. Hauge

Fokusveileder - rus

Telf.936 13 078

 sissel@lisand.no

Image
Text

Cecilie Schibstad Øverland
Veileder

Telf.976 29 942
cecilie@lisand.no

Image
Text

Nils Jørgen Gundersen
Arbeidsleder / Drift
Telf. 901 15 686

Nils.jorgen@lisand.no

Image
Text

 Tommy Rasmussen
Produksjonsleder

Telf. 472 90 466
tommy@lisand.no

Image
Text

 NN
Veileder/arbeidsleder
Telf. xxx xx xxx

nn@lisand.no

Text

Lisand AS

Grendstølveien 16, 4900 Tvedestrand
Epost: post@lisand.no

Tlf: (+47) 37199320


Image
Text

Bruk vårt Tilbakemeldingsskjema om du skal gi oss sensitive opplysninger!

Rawhtml
Text

Kontakt oss


Form2
Navn
Feltet er påkrevd
E-post
Feltet er påkrevd
Melding
Feltet er påkrevd
Send
Googlemap
Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon