Image
Text

Tor Kristian Johansen
Daglig leder
Telf. 489 90 267
tor.kristian@lisand.no

Image
Text

 Anders Bakken
Arbeidsleder / IKT

Telf. 412 40 944
anders@lisand.no

Image
Text

Jan Ove Aslaksen
Arbeidsleder / veileder VTA
Telf. 908 32 335
janove@lisand.no

Image
Text

 Tonje Kjenner

Leder Kompetansesent. (+ ans. AFT)
Telf. 952 93 590
tonje@lisand.no

Image
Text

 Elinn Høyesen
Teamleder (ans. VTA tiltak)
Telf. 474 54 930
elinn@lisand.no

Image
Text

Maylinn Sandnes
Veileder VTA
Telf. 900 63 168
maylinn@lisand.no

Image
Text

 Vivian Olsen,
Arbeidsleder
Telf. 930 99 608
vivian@lisand.no

Image
Text

Harry Eriksen
Arbeidsleder
Telf. 954 43 034
harry@lisand.no

Image
Text

Gunnar Rudnes
Arbeidsleder

Telf. 466 25 270
gunnar@lisand.no

Image
Text

Herman Goderstad
Arbeidsleder/arb.parken

Telf. 473 36 739
herman@lisand.no

Image
Text

Mona Cecilie Halvorsen
Veileder (ans. oppfølging)
Telf. 917 65 628
mona@lisand.no

Image
Text

Camilla Enerstvedt
Teamleder (ans. kom.tiltak)

Telf. 415 28 805
camilla@lisand.no

Image
Text

Rebekka Johannessen
Veileder

Telf. 975 93 711
rebekka@lisand.no

Image
Text

Linn Mari Narvik
Veileder VTA
Telf. 977 84856

linn.mari.narvik@lisand.no

Image
Text

Gry Anette Stoa

Fokusveileder 
Telf. 930 90 662
gry.anette.stoa@lisand.no

Image
Text

Sissel I. Hauge
Fokusveileder

Telf. 936 13 078
sissel@lisand.no

Image
Text

Nils Jørgen Gundersen
Arbeidsleder / Drift 

Telf. 901 15 686
nils.jorgen@lisand.no

Image
Text

Ellen Aschehoug
Veileder VTA
Telf. 97696923
ellen@lisand.no

Image
Text
                   Tore Myrberg
                  Avdelingsleder Risør
                  Telf. 90069 111
                 tore@lisand.no

Image
Text

Tommy Rasmussen

Produksjonsleder

Telf. 472 90 466

 tommy@lisand.no

Image
Text


zz
Arbeidsleder / veileder

Telf. zzz zz zzz
zz@lisand.no

Image
Text

xx
Arbeidsleder / veileder
Telf. xxx xx xxx

xx@lisand.no

Image
Text

 yy
Arbeidsleder / veileder

Telf. yyy yy yyy
yy@lisand.no

Image
Text

 nn
Arbeidsleder / veileder
Telf. nnn nn nnn

nn@lisand.no

Text

Lisand AS

Grendstølveien 16, 4900 Tvedestrand
Epost: post@lisand.no

Tlf: (+47) 37199320


Image
Text

Bruk vårt Tilbakemeldingsskjema om du skal gi oss sensitive opplysninger!

Rawhtml
Text

Kontakt oss


Form2
Navn
Feltet er påkrevd
E-post
Feltet er påkrevd
Melding
Feltet er påkrevd
Send
Googlemap
Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon